.

.

5pcs Нови Пристигнување CGA ДА HDMI конвертор CGA/EGA да HDMI конвертирање на PCB одбор за DH LCD монитор игра кабинет LCD ТЕЛЕВИЗОР игра машина

5pcs Нови Пристигнување CGA ДА HDMI конвертор CGA/EGA да HDMI конвертирање на PCB одбор за DH LCD монитор игра кабинет LCD ТЕЛЕВИЗОР игра машина

DEN 9185.00 DEN 9984.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Ние сме навистина формално регистрирани TIMEHARVEST компанија вистински службен Aliexpress продавница : www.aliexpress.com/store/607318
ДОБРЕДОЈДОВТЕ во Мојата Продавница Стока, Конкурентна Цена, Прв Клиент !
Вашиот бизнис со мене ќе биде пријатно искуство за вас. Јас сум посветен да донесе радост, безбедно и врвен квалитет на производите за вас. Сите производи нудам во мојата продавница доаѓаат со моден стил, супериорен квалитет, но поевтина цена, цело време. Кога ќе го поставите цел, ве молиме не двоумете се да ја напушти повеќе детални барања што ги сакате, и тогаш јас ќе се организира на стоки за вас како е можно поскоро. Прво време, ние да работиме; следниот пат, стануваме пријатели. Се надевам ќе уживате во целиот процес!
Ние нудиме добар квалитет на КОМПЈУТЕР Одбор, Видео Игра, Мулти Игра, Мулти Кертриџ, Вендинг машина, Pinball Машина, Детенце Вози, ABS кабинетот на располагање за 21"~25"следење, тешки челик кабинет за 25"~29" монитор со Jamma конектор, и некои резервни делови, Монета Акцептор, pushbutton, џојстик, итн. За Забава машини.
Ве молиме контактирајте ме ако сте заинтересирани во нашите производи, ние ќе ви испратиме datas во детали.
Плаќање
Превозот DHL, EMS, Fedex, ТНТ, UPS-от,хонг конг ВОЗДУХ ПОСТ
Ние сме навистина формално регистрирани TIMEHARVEST компанија вистински службен Aliexpress продавница : Испорака : 1. 100% на испорачани производи се тестирани пред превозот со КК .

Повеќе детали

Возраст:
>8 Години
Број На Модел На:
CGA/EGA да HDMI конвертирање на одборот
Бренд Име:
TIMEHARVEST
is_customized:
Yes
Тип:
аркадни конвертор
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Вклучуваат:
HDMI кабел, кабел за напојување
Влезна Моќност:
DC +12V
HDMI ™ излез поддршка 1:
1280*768, 1024*768
HDMI ™ излез поддршка 2:
800*600, 640*480

Избор на купувачи