.

.

3PCS/МНОГУ.3 дизајн изберете Паун цвет грешка се појавува занаети Хартија, занает колекции Рано учење едукативни играчки Градинка занаети

3PCS/МНОГУ.3 дизајн изберете Паун цвет грешка се појавува занаети Хартија, занает колекции Рано учење едукативни играчки Градинка занаети

DEN 498.00 DEN 859.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Бесплатен превозот 3 PCS/Многу од Кина пост воздух mail.
Креирај свој паун.грешка,цвет. Се појавува занает
Почетокот на едукативни играчки,Детски играчки, Хартија, занает колекции. Материјал : хартија,налепници,дрвени стапови. Дизајн : 3 дизајн во слика Пакување : 1 компјутер по торба Паун големина : 23x28cm Цвет големина : 19x26cm Грешка големина : 30x40cm
1.Ако било sepecial барање, ве молиме контактирајте со нас пред се платени,не оставете порака по платени.
2.Ве молиме додадете ги сите избрани предмети на количката и изберете превозот метод.Потоа кликнете на "Плати Сега" копчето,потоа целосно плаќање откако ќе кликнете на нарачката.
3.Ние ќе пишува "подарок" на врвот на полето доколку испратите преку нормална пост.Ние ќе прогласи мала вредност accordting на цел износ и кутија големина.Ако сакате да ја прогласи вистинската вредност ве молиме оставете порака кога платени.
4.Ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 7days откако ќе се плати. Ако прилагодени објекти ќе се испрати во рамките на 10~20 дена. Ние не гарантираат транспорт време на сите меѓународни пратки,бидејќи различни земја има различни сопствени грешки време,тоа може да влијае на брзина,не можеме контрола на брзината,но ние ќе се прошири време на испорака за вас.
5.Ве молиме прочитајте опис внимателно пред да плаќа.Ве молиме да користите точно адреса кога се платени,ако вашиот причина предизвикани парцела врати,ние ќе забелешка наплата на превозот надомест.

Повеќе детали

Предупредување:
3 до
Пол:
Унисекс
Материјал:
Хартија
Возраст Опсег:
> 3 години
Бренд Име:
YHCRAFTS
Животни:
Птици
Тема:
Животни
Скала:
1
Тип:
DIY
Количината на Предмети во Собата:
3

Избор на купувачи