.

.

Бесплатен превозот, ќе squirmy гасеница, деца влечете дрвени играчки, бебе играчки, повлечете го гасеница возила carpenterworm автомобил

Бесплатен превозот, ќе squirmy гасеница, деца влечете дрвени играчки, бебе играчки, повлечете го гасеница возила carpenterworm автомобил

DEN 792.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Погоден за возраст : 2 + Главни материјали : дрво, заштита на животната средина боја пакувањето на Производот : бела кутија за пакување Пакување големина : 33 cm * 8.5 cm * 6.5 см Производ големина : 32 * 7 * 6 cm Еден телефон тежина : 0.5 кг
Топло прашува : препорачливо е дека мајката покрај бебето да си игра со бебето, постојано ги охрабри да се мила, бебе доверба е поддржана. Во односите во исто време, исто така, да се спречи бебето голта елемент во играчка, бебе, потсети се да не се фрли играчки едни на други фрлање, не дозволувајте вашето бебе играчка во устата. Го стимулира бебето на животот љубовта, да даде бебето на среќно детство!!!!! 1, децата треба да бидат под supervisions на родителите. 2, не користете играчки фрлени едни на други. Ве молиме не користете 3, појава на квалитетот на проблемот. 4, не содржат играчки во устата, дозволувајќи им на децата да го проголта играчки во мали делови.
Купување информации : 1.Нашето верување е : срцето да се третираат секое парче од дрво, за бебето да овозможи најбезбедно и повеќето среќен играчки од целиот свет, да им даде на луѓето сите како дрвени играчки игра класичен дрво 2.Производи со висок квалитет на обработка на дрво, на работ рог внимателно chamfering мелење, мазна, еколошки вода-базирани боја, безбедно, не-токсични, се чувствуваат е исклучителна. Овие играчки може да се зголеми на бебето визуелно препознавање, рацете и нозете, координација, креативност, имагинација, способноста да се истражуваат светот.

Повеќе детали

Предупредување:
За да се спречи децата ќе производ во устата
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Бренд Име:
MWZ
Материјал:
Дрво
Животни:
инсекти
Скала:
1
Број На Модел На:
НА-м-1
Тип:
Влече приколка играчки
Тема:
Животни

Избор на купувачи