.

.

Teraysun 100pcs/многу модел lamppost за воз изгледот, светилка buidling модел

Teraysun 100pcs/многу модел lamppost за воз изгледот, светилка buidling модел

DEN 648.00 DEN 720.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Предмет : Модел Светилка Боја : црна Скала : 1 : 75-200 Материјал : ABS Пластика Пакет : 100pcs Вклучувајќи 100pcs Модел Градината Светилка

Повеќе детали

Пол:
Унисекс
Предупредување:
Нема Јадење
Тип:
Модел светилка
Возраст Опсег:
Grownups
Број На Модел На:
L-111
Материјал:
ABS
Бренд Име:
TERAYSUN
Тема:
Згради
Скала:
1
Количината на Предмети во Собата:
100
Потекло:
Пекинг Кина
Употреба:
Архитектонски Модел На Распоред
Скала:
1
Функција:
Сијалица осветлување
Висина:
65mm
Објектот:
модел на светлината
Материјали:
Пластични
Тип:
Модел За Градење Колекции
Пакет:
100pcs/торба

Избор на купувачи