.

.

4-Портен USB Хаб Држачи за Полнење Dock Станица Стојат Организаторот за Таблет и Телефон iphone 5 6 6 плус xiaomi huawei електронски предмети

4-Портен USB Хаб Држачи за Полнење Dock Станица Стојат Организаторот за Таблет и Телефон iphone 5 6 6 плус xiaomi huawei електронски предмети

DEN 1287.00 DEN 1430.40

Количина на стоки
Достапно на барање


Стокови : 4-Портен USB Хаб Држачи за Полнење Dock Станица Стојат Организаторот за Таблет и Телефон iphone 5 6 6 плус xiaomi huawei електронски предмети
Карактеристики на 4 портен USB станица за полнење
Паметни и Мулти Полнење
Се обезбеди брзо полнење брзина за уреди и кој 4 smart USB порти, оваа станица за полнење може да полните до 4 smartphones/таблети во исто време.
Безбеден и Сигурен
Со smart полнење чип, тоа е мулти-заштита за безбеден и сигурен за користење како и кратки-коло заштита, во текот тековната заштита, низок напон за заштита и контрола на температурата.
Компактен и Простор за заштеда на
5 јасно пластични плочи кои можат да бидат инсталирани во вдлабнатини на врвот на обвинителна клупа, за да се формира backrests за чување на полнење уреди, намалување на нередот и го прави компактен и простор за заштеда.

LED Индикатор
По поврзан, сина LED светло ќе се покаже на пластична плоча кога вашиот уред се полни и тоа ќе го исклучи кога целосно полнење.
Анти-падна
4 анти-падна на силиконски влошки чувајте ги вашите уреди во место.
Топлина Дисипација Функција
Воздухот vented шуплини дизајн за подобро дисипација на топлина, намалување на прегревање.
Answer : ___________________________ Note :
Полнење кабли не се вклучени. Ние препорачуваме користење на овој производ со уредот на оригиналните податоци кабли.
Спецификации :
Адаптер : САД, велика БРИТАНИЈА, ЕУ (изборен)
Полнење порт : 4 USB порти
Текст : AC 100~240 V (50~60 Hz)
Излезен напон : 5 V
Излезна струја : 4.

Повеќе детали

Приклучок Тип:
460EU, 460US
Компатибилен Бренд:
SONY,LG,Blackberry,Meizu,Nokia,HTC,Lenovo,Samsung,Motorola,ZTE,Универзална,xiaomi,Huawei,Други,Apple
Бренд Име:
Lechancelink
Тип:
Десктоп
Квалитетот сертификација:
ЕМК,CCC,УЛ,CE,RoHS
Број На Модел На:
460
Излез:
5V/2.1 A
На текст:
100-240V/1.2 ЕДЕН
USB Порти:
4
Излезен Интерфејс:
USB
Извор На Енергија:
USB,A. C. Извор
Поддршка За Брзо Полнење Технологија:
Qualcomm Брзо Полнење 2.0,USB PD
USB Порти:
4

Избор на купувачи