.

.

Wyieno Тестирани Digitizer Панел Замена на Делови За Highscreen Моќ мраз Ево Допир + LCD Екран Собранието + следење

Wyieno Тестирани Digitizer Панел Замена на Делови За Highscreen Моќ мраз Ево Допир + LCD Екран Собранието + следење

DEN 1368.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Тестирани Digitizer Панел Замена на Делови За Highscreen Моќ мраз Ево Допир + LCD Екран Собранието ; Со Следење на Број
Спецификации :
Име на производ екран на Допир + LCD собранието Модел За highscreen моќ мраз ево
Боја
Главен Материјал Тежина 120g Пакет Содржина 1 Компјутер со LCD се соберат
Опис :
Време на испорака : Олово време е околу 2 работни дена;
- - - - - - - - - Повеќе Детали Фото Покажува - - - - - - - - -

Повеќе детали

боја:
црна без алатки, бела без алатки, злато без алатки, црна додадете алатки, бела додадете алатки, злато додадете алатки
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
LCD Комплет:
Yes
Број На Модел На:
моќ мраз ево
Екранот:
> 3
Бренд Име:
wyieno
is_customized:
Yes

Избор на купувачи