.

.

50x Мини Џеб Микроскоп Осветлени Jadeite Jade накит оценување на Идентификација Зголемувачот Метал Рака Одржа лупа

50x Мини Џеб Микроскоп Осветлени Jadeite Jade накит оценување на Идентификација Зголемувачот Метал Рака Одржа лупа

DEN 2106.00 DEN 2366.40

Количина на стоки
Достапно на барање


50x Мини Џеб Микроскоп Осветлени Jadeite Jade накит оценување на Идентификација Зголемувачот Метал Рака Одржа лупа
• Број на модел : 50x џеб микроскоп
• Зголемување : 50x
• Работа на Далечина : 20mm
• Фокус Систем : Цел
• Материјал : Алуминиум, Стакло
• Класичен Дизајн, Одговара за Подароци, Protable Стил
• Боја : Црна
• Мерна Скала : 0.05 mm
• Нето Тежина : 116g
• Осветлување : LED 6pcs
• Батерии : 2 парчиња LR1130 (Не се Вклучени за Безбедност!)

Повеќе детали

Drawtube:
Monocular
Бренд Име:
SRATE
Зголемување На Односот На:
500X & Под
Број На Модел На:
50x џеб микроскоп
Материјал:
ABS
Теорија:
преносни микроскоп
Зголемување:
50X
боја:
Црна
Место на Потекло:
Henan, Кина (Копно)
Тип:
Метал лупа со скала

Избор на купувачи