.

.

Чоколадо Миризливи Вкус Облик на Notepad Порака Подлога Лаптоп Џеб Пишување на Книга , чоколадо мемо влошки

Чоколадо Миризливи Вкус Облик на Notepad Порака Подлога Лаптоп Џеб Пишување на Книга , чоколадо мемо влошки

DEN 204.00 DEN 239.52

Количина на стоки
Достапно на барање

Сосема Нова порака подлога Пакување : мало пакување Страници : 100pages Големина : околу 10.5 x 8.5 cm
За Превозот :
Вашата цел ќе бидат обработени во 48 часа по уплатата.
Никаква царина или увоз даночни се купувачот одговорност.
Доколку имате посебни барања за да се изјасни по обичај, ве молиме кажете ни за однапред.
Испорака време во нашата продавница ќе биде помала од 30 дена, нормално 10-20 дена, Но ажурирање онлајн можеби бавно за да можете да ги пратите, не грижете се и бидете трпеливи, стоката е во транзит.
Иако ние не сме одговорни за било одложување на налози по испраќаат надвор. Но, ние ќе песна најновите информации за вашата цел и да ви помогне на сите на пат.
Ако не го добиете вашиот парцела но на рокот за испорака е доаѓање,ве молиме да побара од мене да се прошири датумот на породување.Ви благодариме за вашата поддршка.
За Повратни Информации :
Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. Ве молиме кликнете 5 ѕвезда во повратни информации ако се се одвива добро.
Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express.Ние ќе се обидеме потрудиме и да се добие среќен крај.
Се надевам дека секој клиент е среќен да купуваат во нашата продавница

Повеќе детали

боја:
Чоколадо
Стил:
Мемо Влошки
Лепило Или Не:
No
Бренд Име:
К-МАСТИЛО
Магнетизам:
No
Функција:
како лаптоп
Функција:
Хартија

Избор на купувачи