.

.

Бесплатен Превозот-5pcs D2mm Tungten Карбид Рамен Endmills 2 Флејта HRC60 Мелење секачи CNC Рутер битови Endmill CNC машина алатки

Бесплатен Превозот-5pcs D2mm Tungten Карбид Рамен Endmills 2 Флејта HRC60 Мелење секачи CNC Рутер битови Endmill CNC машина алатки

DEN 2037.12

Количина на стоки
Достапно на барање


Бесплатен Превозот - 5pcs/многу
Висок Квалитет D1mm Волфрам Карбид Плоштадот Крајот мелници,2 флејта,HRC60,Ti ALN обложени,Мелење машина, ЦПУ Спирала Рутер делови,ЦПУ алатки,Сечење алатки, Endmill машина. D2*6*D6*50-2 F-HRC60.
Спецификација :
- Сечење Дијаметар : 2mm
- Flute должина : 6mm
- Месо тело со Дијаметар : 6mm
- Вкупно : 50mm
- 2 Флејта
- HRC 60
- Хеликс 35
- Ti AIN обложени
- Волфрам Карбид Материјал
- Апликација за Челик,Алуминиум, легура,МЕДИЈАПАН,Иверица,Пластика,итн.
- Пакет : Тешко пластична кутија
Испорака Метод :
Кина Пост Воздух Mail нормално треба за 15-60 работни дена.Различни земји ,превозот времето е различно ,ве молиме да се разбере ЕМС или DHL, нормално потреби за 7-12 работни дена.Тоа исто така зависи од земјата во која се наоѓате. Ние нудиме се комбинираат превозот кога ќе ги нарачате повеќе производи,што може да се спаси некои пари.ве молиме обратете ми се на прво место. Важни забелешки : Ако ви треба пакет многу итно,ќе е подобро да се избере ЕМС или DHL,ако нема ЕМС или DHL опции,ве молиме контактирајте ме.Јас ќе caulate превозот и го постави за вас .
Услуга :
Пари наплата прифатени ако предметите не се како што е опишано. Ако има нешто што направи да не се задоволни,ве молиме контактирајте ме.Јас ќе дадам се од себе за да ви помогнат и да се грижи за бизнис . Купувачи се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.

Повеќе детали

Дијаметар:
2mm
Тип:
Крајот Мелница
Бренд Име:
JERRAY
Материјал:
Карбид
Обложување:
TiAIN
Вкупна Должина:
50mm
Број На Модел На:
D2*6*D6*50-2F-HRC60
is_customized:
Yes

Избор на купувачи