.

.

Основни Кутија Рутер Битови - 3 Компјутер. Set - 1/4 Месо Тело Линија Нож Дрво Машина Tenon Машина За Машини Алатки

Основни Кутија Рутер Битови - 3 Компјутер. Set - 1/4 Месо Тело Линија Нож Дрво Машина Tenon Машина За Машини Алатки

DEN 410.00 DEN 546.24

Количина на стоки
Достапно на барање

Опис
Дизајниран за signmaking и општи круг носот grooving. Вклучува 3 основни бокс рутер битови во дијаметри - 1/4", 3/8" & 1/2". Со вкупна висина од 2", на Chwjw 14361q рутер малку сет е идеален за основни кутија grooving. Две flute карбид секачи и 1/4" shanks. Малку Спецификации
МАТЕРИЈАЛ : Карбид Падна
БРОЈОТ НА БИТОВИ : 3
МЕСО ТЕЛО ГОЛЕМИНА : 1/4"
БРОЈ НА ФЛЕЈТА : 2

Повеќе детали

Материјал:
Волфрам Кобалт Легиран
Тип:
Конкавна Радиус Мелење Секачи
Дијаметар:
1/4,3/8,1/2
Бренд Име:
HUHAO
Вкупна Должина:
2
Број На Модел На:
16361q
степен:
R0.1
Обложување:
ништовни

Избор на купувачи