.

.

1pc 1/4 месо тело Круг Носот Рутер Малку со месо тело Имајќи - 1/2 W x 3/8 H за Машини За Сечење Алатка

1pc 1/4 месо тело Круг Носот Рутер Малку со месо тело Имајќи - 1/2 W x 3/8 H за Машини За Сечење Алатка

DEN 213.00 DEN 284.16

Количина на стоки
Достапно на барање


Опис
Совршен круг носот слегување и шема и образец рутирање . Две flute карбид секачи и 1/4" рутер малку месо тело. Малку Спецификации МАТЕРИЈАЛ : Карбид Падна БРОЈОТ НА БИТОВИ : 1 месо тело ГОЛЕМИНА : 1/4" СЕЧЕЊЕ ДИЈАМЕТАР : 1/2" СЕЧЕЊЕ ДОЛЖИНА : 3/8" вкупна ДОЛЖИНА : 2" НАЈГОЛЕМИОТ ДИЈАМЕТАР : 1/2" РАДИУС : 1/4" БРОЈ НА ФЛЕЈТА : 2

Повеќе детали

Материјал:
Карбид
Број На Модел На:
14956q
Тип:
Конкавна Радиус Мелење Секачи
Дијаметар:
1/2
Бренд Име:
HUHAO
Вкупна Должина:
2
степен:
R0.1
Обложување:
Карбид

Избор на купувачи