.

.

Мали Заклучување Митра Рутер Малку 45 Степен 1/4 Месо Тело 1-3/8 Ширина Tenon Машина

Мали Заклучување Митра Рутер Малку 45 Степен 1/4 Месо Тело 1-3/8 Ширина Tenon Машина

DEN 320.00 DEN 363.36

Количина на стоки
Достапно на барање


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Алуминиум Боја : Зелена+Сребро Спецификации : вкупна должина : 2-1/2"/63mm Ширина : 1-3/8"/35mm месо тело Должина : 1/4"/6.35 mm Сечилото Длабочина : 3/4"/19mm Карактеристики : Користење за handmaking некоја фиока или други машини за Индустриско Квалитет Рутер Битови C3 Микро-жито Волфрам Карбид Секачи Цврст Челик, Прекалени Тела со Анти-Провизиите Дизајн Build-up & Отпорни на Топлина Тефлон Печени на топлина отпорни слој го спречува start-up на пилевина, смола, и на теренот. Индустриски одделение микро зрна карбид сечилото Целосно затворен & подмачкано Голема кука & стриже агли овозможуваат секачи за парче без проблеми во парк за производство на чиста, splinter слободни Забелешка : машина е остри доволно,ве молиме се далеку од децата. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!!
Пакетот вклучува : 1 x Рутер Малку

Повеќе детали

Бренд Име:
OOTDTY
Број На Модел На:
517A1E1076
Дијаметар:
како се покаже слика
Вкупна Должина:
2-1/2/63mm
Материјал:
Легура
Тип:
Други
Обложување:
Други

Избор на купувачи