.

.

МАХ 1:12 Златна Пластична Рамка Цвет Масло Сликари Минијатурни куклена куќа Мебел

МАХ 1:12 Златна Пластична Рамка Цвет Масло Сликари Минијатурни куклена куќа Мебел

DEN 78.72

Количина на стоки
Достапно на барање


ABWE 1 : 12 Златна Пластична Рамка Цвет Масло Сликари Минијатурни куклена куќа Мебел
Погоден за бесење внатре во својата куклена куќа Уникатна колекција за кукли Одличен додаток за вашиот куклена куќа Материјал : пластика, хартија Примарна Боја : златна Погоден за бесење внатре во својата куклена куќа
Уникатна колекција за кукли
Одличен додаток за вашиот куклена куќа
Материјал : пластика, хартија
Примарна Боја : златна
Оваа пластика златна рамка масло сликари модел за 1 : 12 куклена куќа дизајнирана.
Пластични златна рамка маслото од цвеќиња сцена може долго да игра за својата куклена куќа во текот на целиот ден домаќинство придружник, направи атрактивна и е потребно.
Ова масло-сликарство модел е уникатна колекција на куклена куќа.
Златна рамка масло сликари модел.
Пластични златна рамка маслото од цвеќиња сцена може да се за вашиот куклена куќа за да сите денот долго тие се игра домаќинство другари, за да се направи тоа атрактивен и е потребно.
Големина (L x H x W) : прибл. 6.5 x 7.6 x 1.0 cm
пакет : 1 x маслото модел
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3 см.
За Превозот
Ние брод предмети од Кина Пост Воздухопловната на светот со следење на број .обично може да се постигне повеќето земји во 39-60 работни дена.

Повеќе детали

Бренд Име:
MAGICYOYO
Материјал:
Пластични

Избор на купувачи