.

.

INKARENA Полни со Мастило Замена За hp 60 61 62 63 60xl 61xl 62xl 63xl Refillable Ciss Мастило 400ML Универзално Мастило Рефил кит

INKARENA Полни со Мастило Замена За hp 60 61 62 63 60xl 61xl 62xl 63xl Refillable Ciss Мастило 400ML Универзално Мастило Рефил кит

DEN 691.00 DEN 960.00

Количина на стоки
Достапно на барање

INKARENA Полни со Мастило Замена За hp 60 61 62 63 60xl 61xl 62xl 63xl Refillable Ciss Мастило 400 ML Универзално Мастило Рефил кит
1.Опис На Производот
Во Пакетот се Вклучени како што е подолу :
1 PCS X 100ml Рефил боја мастило Црна боја
1 PCS X 100ml Рефил боја мастило Синозелена боја
1 PCS X 100ml Рефил боја мастило Магента боја
1 PCS X 100ml Рефил боја мастило Жолта боја
Универзална за сите инк-џет Печатач Кертриџ,
Како што Одговараат За 60 61 62 63 Кертриџ Мастило Комплет итн..мастило кертриџ
2.Слика на Производот
3.Печати Тест Страница
4.Добар Пакет, Заштита на Стоки Повеќе добро !
5.Кој го избра нас ?
6.Услуга На Клиентите

Повеќе детали

Тип:
мастило рефил кит
Компатибилен Бренд:
HP
Бренд Име:
INKARENA
Број На Модел На:
боја на мастило
Производи:
INKARENA Полни со Мастило Замена За HP 60 61 62 63
боја:
црна цијан магента жолта
мастило за јачина на:
100ml за секое шише
Се Работи За Модел На Печатач:
INKARENA Полни со Мастило Замена За HP 60 61 62 63 итн Мастило Кертриџ
Исто така, за Печатач Модел:
За 920 940 655 670 685 364 564 мастило кертриџ
Се работи за Кертриџ :
За 10 11 88 82 178 862 мастило кертриџ
Се работи за Печатач :
INKARENA Полни со Мастило Замена За HP Кертриџ
Место на Потекло:
Кина
квалитет:
100% тест пред да се испрати
Пакет:
Добро Меур кеса + Кутија

Избор на купувачи