.

.

широк формат компатибилен со мастило caritridges 7910 9910 7908 9908 / T5971 за Epson Перо Про 7910/ 9910 со чип 700ml

широк формат компатибилен со мастило caritridges 7910 9910 7908 9908 / T5971 за Epson Перо Про 7910/ 9910 со чип 700ml

DEN 19481.00 DEN 21645.60

Количина на стоки
Достапно на барање


Детали За Производот
производ модел : T5971
Боја : MBK/PBK/КИП/MG/YL/LC/LM/LB/LLB/O/ЗЕЛЕНА
погоден за : Epson Перо Pro : 7900/7910/9900/ 9910/7700/9700/ 7890/9890/7908/ 9908/11880etc
Заштита на квалитетот на прашањето : "две години
чип : да
Пакување : : 11 парчиња(1 парче за секоја боја)
Пакет : белата кутија или неутрална боја кутија
Испорака :
1. Сите предмети ќе бидат испратени во рамките на обработка на време по добивате вашата исплата.
2.Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 3 дневна; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.
Повратни информации :
1.Ние зависи од нашите клиенти satisifaction да се успее.Затоа вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
2.Ако не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме оставете ни активни повратни информации.
3.Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ви благодариме за вашиот coroperation.

Повеќе детали

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
Epson
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Празен
Компатибилен Бренд:
Epson
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
време на испорака:
два дена
чип:
со чип
мастило капацитет:
700ml
is_customized:
Yes
боја:
C, K, M, Y, MBK/PBK/КИП/MG/YL/LC/LM/LB/LLB/O/ЗЕЛЕНА

Избор на купувачи