.

.

6x за 88 глава за печатење компатибилен за HP 88 C9381A/C9382A K550 K5400 K8600 L7000 L7480 L7550

6x за 88 глава за печатење компатибилен за HP 88 C9381A/C9382A K550 K5400 K8600 L7000 L7480 L7550

DEN 3136.80

Количина на стоки
Достапно на барање


88 глава за печатење
БОЈА : СТРАНА; MC
ЗА OEM : C9381 A/C9382 A
Се КОРИСТИ ЗА : КОМПАТИБИЛЕН ЗА HP 88 K550 K5400 K8600 L7000 L7480 L7550 L7580 L7590 L7650 L7680 L7710 L7750 L7780
6 PCS=3 BY+3 MC
ПАКУВАЊЕ : стандардно пакување
ПОТЕКЛО : ПРОИЗВЕДЕНО ВО КИНА
Контакт Со Нас На :
Сите производи се онлајн продажба со најдобра цена.
Ако треба поголеми нарачки, pls. контактирајте ме за попуст.
Плаќање :
Плаќање на располагање : Зачувам/Кредитна Картичка /Telegram Трансфер (Т/T).
Превозот Следење Бр. ќе бидат понудени во 2-3 дена по исплата потврди.
Pls. бидете сигурни дека вашата адреса право за превозот пред исплата.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Испорака :
ИСПОРАКА НАЧИН : CPAP : Кина Пост Воздух Парцела; HKPAP : Хонгконг Пост Воздух Парцели
(Со цел да се спаси трошоци, јас ќе испорака на стоки во двете економски начини за слободни)
Време на испорака : 7-60 дена ( од која до вашата локација и испорака начин)
БРЗА ИСПОРАКА НАЧИН : DHL/UPS/ФЕДЕКС/ТНТ
(Ако сте во итен случај, pls. забелешка мене, и ќе мора да преземе товар)
ЗАБЕЛЕШКА : сликата, параметар е за вашиот референца, можеби на производот ажурирање и пакување промена не е забележано до вас, pls. земете вистински испорака како стандард. Ние и ветуваме на стоки квалитет и достапни. Pls. направи вашето разбирање.
Кога ќе ја прими стоката, pls. направи позитивни коментари (4-5 започнете знаци), ние не прифаќаме никакви неутрални или лоши коментари, ако не ви ги задоволи нашите производи или услуги, pls.

Повеќе детали

Тип:
мастило кертриџ
Бренд Име:
LeadKsam
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Број На Модел На:
88
Функција:
Повторно Произведени
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
квалитет:
Одлични
боја:
B/Y; M/C
ЗА ОЕМ:
C9381A/C9382A
MOQ:
6PCS=3Б/Y+3М/C
компатибилен за:
K550 K5400 K8600 L7000 L7480 L7550

Избор на купувачи