.

.

6x печати ја главата компатибилен за HP940 C4900A C4901A замена за hp 940 Officejet Pro 8000 има око 8500 8500A 8500w печатач

6x печати ја главата компатибилен за HP940 C4900A C4901A замена за hp 940 Officejet Pro 8000 има око 8500 8500A 8500w печатач

DEN 3304.80

Количина на стоки
Достапно на барање


940 глава за печатење
БОЈА : Црно-Жолта; Магента&Синозелена
ЗА OEM : C4900 A/C4901 A
Се КОРИСТИ ЗА : компатибилен за HP 940 Officejet Pro 8000/8500w
6 PCS=3 BY+3 MC
ПАКУВАЊЕ : стандардно пакување
ПОТЕКЛО : ПРОИЗВЕДЕНО ВО КИНА
Контакт Со Нас На :
Сите производи се онлајн продажба со најдобра цена.
Ако треба поголеми нарачки, pls. контактирајте ме за попуст.
Плаќање :
Плаќање на располагање : Зачувам/Кредитна Картичка /Telegram Трансфер (Т/T).
Превозот Следење Бр. ќе бидат понудени во 2-3 дена по исплата потврди.
Pls. бидете сигурни дека вашата адреса право за превозот пред исплата.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Испорака :
ИСПОРАКА НАЧИН : CPAP : Кина Пост Воздух Парцела; HKPAP : Хонгконг Пост Воздух Парцели
(Со цел да се спаси трошоци, јас ќе испорака на стоки во двете економски начини за слободни)
Време на испорака : 7-60 дена ( од која до вашата локација и испорака начин)
БРЗА ИСПОРАКА НАЧИН : DHL/UPS/ФЕДЕКС/ТНТ
(Ако сте во итен случај, pls. забелешка мене, и ќе мора да преземе товар)
ЗАБЕЛЕШКА : сликата, параметар е за вашиот референца, можеби на производот ажурирање и пакување промена не е забележано до вас, pls. земете вистински испорака како стандард. Ние и ветуваме на стоки квалитет и достапни. Pls. направи вашето разбирање.
Кога ќе ја прими стоката, pls. направи позитивни коментари (4-5 започнете знаци), ние не прифаќаме никакви неутрални или лоши коментари, ако не ви ги задоволи нашите производи или услуги, pls.

Повеќе детали

Тип:
мастило кертриџ
Бренд Име:
LeadKsam
Број На Модел На:
940
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Функција:
Повторно Произведени
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
квалитет:
Одлични
боја:
СТРАНА; MC
ЗА ОЕМ:
C4901A/C4900A
MOQ:
6PCS=3BY+3MC
компатибилен за:
HP Officejet Pro 8000/8500w има око 8500 8500A

Избор на купувачи