.

.

20 Компатибилен EPSON T0691-T0694 мастило кертриџ за Перо CX7000F CX7450 CX8400 CX9400F CX9400Fax CX9475Fax C120 CX5000 CX6000

20 Компатибилен EPSON T0691-T0694 мастило кертриџ за Перо CX7000F CX7450 CX8400 CX9400F CX9400Fax CX9475Fax C120 CX5000 CX6000

DEN 1214.00 DEN 1320.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Компатибилен за
Боја
Количина
Капацитет
Т 069 1
Црна
8
18ml
Т 069 2
Синозелена
4
18 ml
Т 069 3
Магента
4
18 ml
Т 069 4
Жолта
4
18 ml
За Модел :
T069 69 N T0691 - T0694
Перо C120 Перо CX5000
Перо CX7000 F Перо CX6000
Перо CX9400 F Перо CX8400 Перо CX7450
Перо CX9400 Факс Перо CX9475 Факс
Перо NX100 Перо NX115
Перо-апарат nx200 Перо NX400 Перо NX215 Перо NX300
Перо NX415 Перо NX515 Перо NX510
Работна Сила 30 Работна Сила 40 Работна Сила 310
Работна Сила 500 Работна Сила 600 Работна Сила 610
Објаснување ******** Можете да изберете боја која што треба ******** пакување : . Извоз на производ, изградена-во анти-статички торба Сертификат за производ : ISO9001 сертификат, SGS меѓународни attestations и ISO14001. Ако сте со користење на горенаведените модели на печатачи, можете целосно да бидат сигурни да се користи мастило кертриџ.Тоа е целосно споредливи со оригиналната боја, бидејќи оваа ставка го испечатите па се зборува, бојата се толку колоритни.ние можеме да се осигура дека вие ќе добиете пријатно изненаден од разумна цена под премисата на стоки " најдобри quanlity. Сликата е само за референца, вистинската точка е стандард. Било кој тип на мастило кертриџ, мастило и други производи saled од страна на нашата компанија, можете да се вратите безусловна ако не се задоволни од датумот на купување во рок од 30 дена; исто Така, може да наплата за ажурирање на печатач но предмети да се купи мора да бидат нови и не се користи.

Повеќе детали

Тип:
мастило кертриџ
боја:
C,M,Y,K
Бренд Име:
COAAP
Компатибилен Бренд:
Epson
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
Epson
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Број На Модел На:
T0695 CX7000F CX7450 CX8400 CX9400F CX9400Fax
Обоени:
Yes
Модел На Печатач:
Перо C120 CX5000 CX6000
Перо CX7000F CX7450 CX8400 :
Перо CX9400F CX9400 Факс Факс CX9475
Перо NX100 NX115-апарат nx200:
Перо NX215 NX300 NX400
Перо NX415 NX510 NX515:
Работна сила 30 40 310
Работна сила 500 600 610:
T0691 T0692 T0693 T0694 мастило кертриџ

Избор на купувачи