.

.

Слободен брод топла продажба за Напојување 240w 12v 20A

Слободен брод топла продажба за Напојување 240w 12v 20A

DEN 1391.52

Количина на стоки
Достапно на барање


Напојување :
Текст : AC220 V±10% 50/60 Hz
излез : наизменична СТРУЈА 0 VDC-12 VDC
Струја : 20 A
Адаптер за напојување : 240 W
Димензија : L200mm X W111mm X H49mm

Повеќе детали

Број На Модел На:
240W
моќност:
прекинувач за напојување
is_customized:
Yes

Избор на купувачи