.

.

Ново Ion Очисти Foot Spa Со 8 Работни Модови Со Губење На Тежина

Ново Ion Очисти Foot Spa Со 8 Работни Модови Со Губење На Тежина

DEN 11904.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Ново Ion Очисти Foot Spa Со 8 Работни Модови Со Губење На Тежина
1. Не-инвазивни Детоксикација 2. 100% природни состојки 3. Зголемување на енергија на клетките
4. Подобрување на спиењето ефикасно
Спецификација На Јони Очисти Нога Спа 1. Бруто Тежина : 8 KG 2. Надвор Пакување : 44.3*17*34 см(L*W*H) 3. Напон : 110 V/220 V 4. Моќност : 130 W 5. Актуелни : 0.5 A/3А 6. Номинална Фреквенција : 50-60 Hz 7. Период на гаранција : 1 година 8. Големината на пакувањето : 55*46*35.5 CM 3pcs/картон Производ Воведување На Јони Очисти Нога Спа HK-805 B/HK-805 D, е сеопфатен енергија нога спа машина со интелигентен детоксикација инструмент, што го користите најновата биолошки технологија во комбинација со физика, физиологија, на електрохемиски, dialysis студија, електрични ion пенетрација метод, релевантните теории и принципите на токсикологија . Тоа може да промовира на свој на телото детоксикација, неговите биолошки капацитет може да им помогне на животната средина за да се добие рамнотежа во телото. Негативните јони на низи имаат јонска размена преку нога БАЊАТА, така што телото се обновува младешки. Производ Функција На Јони Очисти Нога Спа 1. 2013 Ново Ionic Foot Spa со двоен појас ремени&Ниска фреквенција 2. LCD усвојување на увезени dot matrix боја на екранот 3. Употреба на високо квалитетни мембрана се префрлите копчето 4. Нова хоризонтална случај да биде уникатен и луксузен. 5. Надградба на 8 detox работа режими 6.

Повеќе детали

Стандарден Напон:
110V, 220V
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Број На Модел На:
805D
Примена:
Нога
Материјал:
ABS

Избор на купувачи