.

.

ТД трговија на Големо 5pcs 5 mL Тенок Вбризгување на Хранливи материи Шприц еднократна Миленици Хранливи состојки на Примерокот Solute Мешавина

ТД трговија на Големо 5pcs 5 mL Тенок Вбризгување на Хранливи материи Шприц еднократна Миленици Хранливи состојки на Примерокот Solute Мешавина

DEN 41.28

Количина на стоки
Достапно на барање


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$35
$13.5
$19.88
$12.9
wy-приклучок-крај Карактеристики 100% сосема нов ! Шприц за еднократна употреба, без поткожен игла, многу погодно. Погоден за мерење hydroponic хранливи материи, решение подготовка, како и сите други услови кои треба инјектор, итн. Разни волумен & количина за да ги задоволи вашето барање. Спецификации Материјал : Пластични Количина : 100 Парчиња Волумен : 5 m L должина : 8.4 cm Цевка должина : 5.9 см, надворешен дијаметар : 1.3 см Внимание Ниту игла! Ве молиме овозможи мала должина отстапувања поради човечка мерка. Ние брод на вашите производи не поединечно пакувани, па овие шприцеви не одговара за медицинска намена.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Примена:
Телото
Материјал:
ABS

Избор на купувачи