.

.

70cm*70cm Жените Свила Шамија Печатени Плоштадот Мали Димензии Женски Шалови Hijab FZS001

70cm*70cm Жените Свила Шамија Печатени Плоштадот Мали Димензии Женски Шалови Hijab FZS001

DEN 187.00 DEN 287.04

Количина на стоки
Достапно на барање


Внимание на руски пријатели : 1.Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име,средно име и презиме при донесувањето на плаќање. 2.Ве молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр.,Улица ,Град,Regin и земјата,во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати ! 3.Ние не сме одговорни за Вашата грешка.
Жените Сатен Свила Плоштадот Шамија Завиткани Вратот и Главата на Зглобот Мулти-функционални Сите Натпревар Шамија Жените Мода Мека Заврши
Материјал :
Свила,Полиестер
Големина на :
70 *70 CM
Answer : ___________________________ Note :
Мерка вирус 1~3 CM
Ви благодариме за вашиот поглед ! Ако имате било каков проблем со оваа точка , pls се чувствуваат слободни да контакт со нас

Повеќе детали

Бренд Име:
Liva девојка
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Свила,Полиестер
Пол:
Жените
Марами Должина:
60см-80см
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Моден
Марами Тип:
Шамија
Број На Модел На:
FZS001
Тип На Објект:
Марами
свила шамија:
шамија жени
жените шамија:
hijab шамија
зимски шамија:
глава шамија
плоштад шамија:
свила шамија плоштад
лето шамија:
шамија shawl
жена шамија:
shawl заврши шамија
шамија hijab:
свила плоштадот шамија
женска марами:
свила марами
марами 2017:
мал плоштад свила марами
Големина:
70cm*70cm

Избор на купувачи