.

.

Голема големина жените нови лето мода печатење лабава шупливи кратки ракави Т-маица и долги делови TB7487

Голема големина жените нови лето мода печатење лабава шупливи кратки ракави Т-маица и долги делови TB7487

DEN 661.00 DEN 806.40

Количина на стоки
Достапно на барање

Референтна Висина големина & . Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината на Големината на Градите Ширина Должина Соодветен за тежината cm инчи cm инчи kg L 92 36.22 84 33.07 5060 XL 100 39.37 85 33.46 6070 2 XL 108 42.52 86 33.86 7080 3 XL 116 45.67 87 34.25 80 904 XL 124 48.82 88 34.65 90100 5 XL 132 51.97 89 35.04 90100 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 1-2 cm разлика се должи на рачно мерење.

Повеќе детали

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Број На Модел На:
TB7487
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Облека Должина:
Долго
Бренд Име:
longqibao
Ткаенина Тип:
Worsted
Декорација:
дупка
Материјал:
Памук,Полиестер
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни

Избор на купувачи