.

.

Kuroko Tetsuya кошница Kagami Тајга Aida Riko памук Sonoda Umi т кошула tee

Kuroko Tetsuya кошница Kagami Тајга Aida Riko памук Sonoda Umi т кошула tee

DEN 299.00 DEN 383.52

Количина на стоки
Достапно на барање


Kuroko Tetsuya кошарка Kagami Тајга Aida Riko cosplay костим памук Sonoda Umi tshirt tee
пакет : еден tshirt
материјал : памук
големина : ве молиме изберете големина од големината на табелата.

Повеќе детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Ткаенина Тип:
Batik
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Краток
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Бренд Име:
HOLRAN

Избор на купувачи