.

.

Топла Продажба Лето Улица Стил Смешно Цртан филм го Глувчето за млади Кратко Sleeve Момчиња Т-Маица Мода се Мажи во Бела Облека м - A30#

Топла Продажба Лето Улица Стил Смешно Цртан филм го Глувчето за млади Кратко Sleeve Момчиња Т-Маица Мода се Мажи во Бела Облека м - A30

DEN 412.00 DEN 556.32

Количина на стоки
Достапно на барање


Топла Продажба Лето Улица Стил Смешно Цртан филм го Глувчето за млади Кратко Sleeve Момчиња Т-Маица Мода се Мажи во Бела Облека м - A30#
Драг пријател, Нашиот Т маици се Азиските Големина
Ве молиме изберете ја вашата големина база на табелата подолу
(±1-2cm се разликува поради m anual мерење)
ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ -
ФАБРИКАТА ЈА ВИДИТЕ-
За Плаќање 1.Ние не сме одговорни за било обичај должност увоз даночни обвинет од страна на купувачите земји. 2.Ние прифаќаме Зачувам, Кредитна картичка, Western Union, Alipay 3.Ве молиме да ја плати во рок од 7days од цел За Превозот 1.Ние брод надвор на стоки преку Ali Express Стандард за Испорака, можете исто така да изберете DHL, EMS ако итна. 2.Ние ќе брод за излез на стоки во 5-7 дена, стоката ќе пристигне во 5-45 работни дена зависи од вашиот превозот начин, дестинација и други фактори. 3.Имаме следење на број за вас по испраќање на стоката, можете да проверите вашиот пакет онлајн на било каде. Гаранција и Гаранција 1.Ако не сте задоволни со стоката кога ја прими. Ве молиме контактирајте со нас и да се врати во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ако ја врати стоката, треба да се обрне враќање товар. 2.Ако примите недостатоци стоки, ние ќе ви даде нов, како и замена во вашата следна цел. 3.Ако постои некој проблем, ве молиме контактирајте прво, ние ќе се реши во разумен начин. Ви благодарам многу Повратни информации за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.

Повеќе детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Материјал:
Најлон,Модални,Памук
Бренд Име:
Moe Cerf
Ткаенина Тип:
Плетени
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Кратки Ракави

Избор на купувачи