.

.

Мажите Tshirts Мода Бел Краток Ракав Обичај Tshirts Мажите Човек за Патување Schnauzer Тим Облека Блузи

Мажите Tshirts Мода Бел Краток Ракав Обичај Tshirts Мажите Човек за Патување Schnauzer Тим Облека Блузи

DEN 623.00 DEN 1056.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Повеќе детали

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Стил:
Повик
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
BONJEAN
Боја:
11 Боја
Големина:
XS-XXXL
Стил:
Моден
Должина:
Regular

Избор на купувачи