.

.

МАХ Картичка Трик Картичка Исчезне Магичен трик Картичка Исчезне Магичен трик за возрасни

МАХ Картичка Трик Картичка Исчезне Магичен трик Картичка Исчезне Магичен трик за возрасни

DEN 59.04

Количина на стоки
Достапно на барање


100% сосема нов и висок квалитет. Избега од телото и брзо картичка промена На волшебник покажува кутија и се движи рацете на теренот, и дека исчезна направени познати само букви. И тогаш тој се движи рацете на палубата или фрли на маса и неговата промена на бојата на грбот веднаш. Ова е неверојатна magic100% сосема нов и висок квалитет.
Избега од телото и брзо картичка промена на
Волшебник покажува кутија и се движи рацете на теренот, и дека исчезна направени познати само букви.
И тогаш тој се движи рацете на палубата или фрли на маса и неговата промена на бојата на грбот веднаш.
Ова е неверојатна магија
Боја : како што е прикажано
Материјал : пластика
Големина : 9.5 х 7 х 2 cm (прибл)
Пакет содржина :
1 x пластична рамка
1 x Картонска Кутија
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Повеќе детали

Бренд Име:
MAGICYOYO
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Возраст Опсег:
5-7 Години,8-11 Години,12-15 Години,Grownups
Е Инструкции Се Вклучени:
No
Број На Модел На:
SZ-ABWE-I065892
Пол:
Унисекс
Карактеристики:
Научат,Почетник,Лесно Да Се Направи
боја:
Црна
Предупредување:
како опис
Големина:
One Size
Тип:
-
Перформанси Форма:
-

Избор на купувачи