.

.

Модерната Флорални Кристал Лустерот Светла Кристал Lusters Светилка G4 Кристал Осветлување Флеш Монтира на Таванот

Модерната Флорални Кристал Лустерот Светла Кристал Lusters Светилка G4 Кристал Осветлување Флеш Монтира на Таванот

DEN 25611.00 DEN 34148.64

Количина на стоки
Достапно на барање


Подолу Производи се во акции, ние можеме да брод од 3 дена~
Купување Белешки
1. Pls воопшто не се ни лоши или неутрален повратни информации директно, како тоа не е ништо решено за вас, ако ви се исполнат на секој проблем, pls ни остави порака и да чекаат за нашите најдобри решение.
2. Сите пакети се проверуваат пред превозот, тоа е во добра состојба, ако сте примиле оштетениот пакет, pls не го потпише, и побара курир да ви даде штета извештај, а потоа да не контактирате, така што ние би можеле да се погледне во тоа и го применуваат за надомест на штета од курир . Ако не прашате за штета извештај, ние нема да бидат одговорни за било каква штета предизвикана од курир.
3. Pls воопшто не се отвори спор пред да контактирате со нас, кога ќе се отвори спорот, aliepxress тим ќе се вклучат во овој случај, тие ќе се реши без нашите потврда, и тие не може да се даде стручно решение за вас, затоа што тие не знаат ништо за осветлување поле. Ние веруваме дека сакате да го решите вашиот проблем правилно право? Контактирајте со нас за да се добие подобро решение.
4. Ние нема снабдување по продажба на услуги на лицето кое се отвора расправа, или дава неутрални или лоши повратни информации по случаен избор.
Нашата компанија се специјализираат во извозот на квалитетот на осветлувањето, апсолутно искрен операција.
1. Увозни давачки, даноци и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие се купувачот одговорност. Pls проверете кај вашиот сопствен канцеларија за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да ги купите. Ние би можеле да се пријават на пониска вредност да ви помогне да се избегнат некои даноци по вашето барање.
2. Ние ќе одлучи превозот метод за сите БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ наредби. Ако ви треба одредена превозот метод, pls ни остави порака кога ставање ред.
3. Нашата цел е да обезбеди добар квалитет производи за секој клиент. Сите наши производи се тестирани, се проверуваат и се спакувани во добра состојба, со соодветна резервни делови.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Лустери
Стил:
Модерна
Сенка Ветер:
До & Долу
Напон:
220V,110V,110-240V
Тело Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
MD10205
Карактеристики:
Дома декорација
Бренд Име:
MEEROSEE
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Извор На Светлина:
Халоген Светилки
Сенка Тип:
Кристално
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Заврши:
Полиран Хром
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
сертификација:
CCC
База Тип:
G4
Инсталација Тип:
Флеш Планината
Име на производ:
кристал лустерот осветлување
Големина:
D800mm X H440mm
lampholder:
Г4 со 12 компјутери
Материјал:
Стакло,метал
боја:
Јасно
Погоден за:
Дневна Соба, Трпезарија, Спална Соба, Ресторан
Стил:
Европски

Избор на купувачи