.

.

Пред Диск со Хидраулична Сопирачка Caliper за ZY 125cc Кинески Скутер Хонда, Јамаха Мотор Kawasaki АТВ Мопед Резервни Делови

Пред Диск со Хидраулична Сопирачка Caliper за ZY 125cc Кинески Скутер Хонда, Јамаха Мотор Kawasaki АТВ Мопед Резервни Делови

DEN 1293.60

Количина на стоки
Достапно на барање


Добредојдовте на Шангај DT Авто Резервни Делови Co.,Ltd.
Производ : Кочница Caliper ZY-125cc
Превозот Пакување : 1pcs
Спецификација : како фотографија покажа
Испорака Тежина : 1000g
Примена : ZY-125 CC Кинески Скутери, Повеќето Кинески скутери и мотоцикли.
Повеќе објекти купување е добредојден, ќе добиете повеќе попуст и заштедите на превозот надомест. ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.

Повеќе детали

Објектот Висина:
3cm
Објектот Должина:
3cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
1kg
Бренд Име:
MJMOTOR
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Име На Модел:
442dd
Објектот Ширина:
3cm
Објектот Дијаметар:
3cm
Материјал Тип:
Метал

Избор на купувачи