.

.

Бесплатен Превозот LM6UU Линеарна Имајќи 10 компјутери/многу Погодни за Непречено Род

Бесплатен Превозот LM6UU Линеарна Имајќи 10 компјутери/многу Погодни за Непречено Род

DEN 528.00

Количина на стоки
Достапно на барање


LM6 UU е уште една Линеарна Имајќи по нашата понуда на LM8 UU Линеарна Имајќи.
LM6 UU е за 6mm Мазна Род. 6mm, 8мм и 10мм Мазна Род и Линеарна Имајќи е широко се користат во Repraps.

Повеќе детали

Бренд Име:
ROBOTDIGG
Број На Модел На:
LM6UU

Избор на купувачи