.

.

10 компјутери/многу LM8UU 8мм 8x15x24mm Линеарна Топката Имајќи Буш Черупка LM8UU Топла Продажба

10 компјутери/многу LM8UU 8мм 8x15x24mm Линеарна Топката Имајќи Буш Черупка LM8UU Топла Продажба

DEN 235.20

Количина на стоки
Достапно на барање


Нашите LM8 UU Линеарно Движење Топката Имајќи работи со 8мм Шахти , нашите имајќи ги има вградено во гумени печати за заштита на лагери и го продолжи животот на лого.
Спецификации :
Модел# : LM8 UU
Имајќи редови : 4
Надворешниот Дијаметар : 15mm
Внатрешен Дијаметар : 8mm
Ширина : 24mm
Краток Тело LMS8 UU и Долго Тело LML8 UU Линеарни Лагери се достапни на барање.
Дали сте знаеле?
Можете да потрошат до $5.00 по имајќи во некои други добавувачи? Можете исто така ќе треба најмалку 3 LM8 UU Линеарни Лагери за Prusa Mendel и ABS Prusa варијанта потребите 10!
Можете да заштедите до $44.00 со купување на вашиот лежишта од нас!
Како и сите подвижни делови лежишта на крајот ќе се истроши, па не заборавајте да го нарачате неколку резервни делови додека сте тука, тоа е поевтино отколку што плаќа за превозот подоцна кога ви треба замена.
Еве еден корисен совет!
Замена на вашиот PLA печатени линеарни лагери, е ефикасен и ефтин начин да се подобри квалитетот на вашиот 3 D графики и го продолжи животот на вашиот мотори и електроника!

Повеќе детали

Бренд Име:
ROBOTDIGG
Водич Должина:
24mm
Водич Ширина или Дијаметар:
15mm
Број На Модел На:
LM8UU

Избор на купувачи