.

.

Дигитална Камера CCD за CANON A95 CCD

Дигитална Камера CCD за CANON A95 CCD

DEN 518.00 DEN 575.52

Количина на стоки
Достапно на барање


Начин на Плаќање
Ние го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.
Изберете најзгодно за вас
Превоз :
Превозот : Кога ќе се плати во рок од 1-3 дена
Хонг Конг ПОСТ / Сингапур Пост : 9-20 работни дена, трае подолго (околу 15-30 дена) во некои земји / региони
EMS : 7-10 работни дена
DHL / UPS / Федекс : 3-5 работни дена.
Пакување : 15 cm x 8 cm x 5 cm
Мерење 0.200 kg
Можете да му верувате :
Сите делови се работи добро тестирани пред превозот и имаат 30 дена gurantee!

Повеќе детали

Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
за canon
Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
Број На Модел На:
A95

Избор на купувачи