.

.

Оригиналната за SAMSUNG sl620 ccd pl65 ccd црвено бели камера делови

Оригиналната за SAMSUNG sl620 ccd pl65 ccd црвено бели камера делови

DEN 570.00 DEN 633.12

Количина на стоки
Достапно на барање


Начин на Плаќање
Ние го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.
Изберете најзгодно за вас
Превоз :
Превозот : Кога ќе се плати во рок од 1-3 дена
Хонг Конг ПОСТ / Сингапур Пост : 9-20 работни дена, трае подолго (околу 15-30 дена) во некои земји / региони
EMS : 7-10 работни дена
DHL / UPS / Федекс : 3-5 работни дена.
Пакување : 15 cm x 8 cm x 5 cm
Мерење 0.200 kg
Можете да му верувате :
Сите делови се работи добро тестирани пред превозот и имаат 30 дена gurantee!

Повеќе детали

Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
За Samsung
Број На Модел На:
PL65
Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери

Избор на купувачи