.

.

XZS-20 Високо квалитетни Led леќа, КРИ Леќа, Големина: 20X18.07mm, 5 степен, на Чиста Површина, ПММА Материјали

XZS-20 Високо квалитетни Led леќа, КРИ Леќа, Големина: 20X18.07mm, 5 степен, на Чиста Површина, ПММА Материјали

DEN 2160.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Функција :
Led леќа
Температура : -35 до +100 степен
Чиста Површина
Агол : 5
Дијаметар : 20mm
Висина : 18.07 mm
Transmittance : 93%
Материјали : ПММА
Боја : Транспарентна
Фабриката слика како што е подолу :
================================================================
Ние ќе се обезбеди прво одделение производ, првиот степен на услуга за да ги задоволи клиентите,
вашето задоволство е нашиот најголем извршување.
Ние може да се направи производство според купувачот дизајн, го прават модели или произведуваат LED леќа.
Услуги на клиентите :
1. Сите предмети што се продаваат се со добар квалитет и под строги испитување пред тие да бидат испратени. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот.
2. Доколку ставката што сте ја добиле е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена по нејзиниот прием.
3. Купувачот може да го врати неисправни точка за размена, но мора да се вратат објект во рок од 7 дена по приемот во оригиналниот пакет и во добра условно.
Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму.
4. Клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping направени.
5. Ако Купувачот сакаат значително многу леќа, може да се обезбеди примерок за тестирање во бесплатно, но купувачот треба да ја преземе контролата на курир цена, место најголемиот дел цел по тестирање е во РЕД.

Повеќе детали

Употреба:
Оптички
Дијаметар:
20mm
Бренд Име:
Jarmay
Обликот:
Aspheric
Број На Модел На:
XZS-20
Структура:
Plano-конвексни
Материјал:
Пластични
боја:
Транспарентна
Материјали:
ПММА
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Избор на купувачи