.

.

Dia41mm Фокусна должина 77mm Кварц YAG Висока Моќност во Комбинација Фокусот на Леќата Surat Област скапоцен камен Заварување Машина Ласерски Фокусот на Објективот

Dia41mm Фокусна должина 77mm Кварц YAG Висока Моќност во Комбинација Фокусот на Леќата Surat Област скапоцен камен Заварување Машина Ласерски Фокусот на Објективот

DEN 1872.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Dia41mm Фокусна должина 77mm Кварц YAG Висока Моќност во Комбинација Фокусот на Леќата Surat Област скапоцен камен Заварување Машина Ласерски Фокусот на Објективот
парче парче парче ДОЛАРИ 10 / торба парче торба ДОЛАРИ, 180 / парче парче
Производ Слика
Ние, исто ТАКА, ДОБИ ДРУГИ ЛАСЕРСКИ FOUCS ЛЕЌА И ДЕЛОВИ ЗА 1064nm ЛАСЕРСКО СЕЧЕЊЕ MAHCINE.

Повеќе детали

Бренд Име:
CDF
Број На Модел На:
HJ41-F77
Употреба:
Инфраред
Обликот:
Сферични
Материјал:
Кварц
Структура:
Менискус

Избор на купувачи