.

.

YJG-26 Водоотпорен Led Леќа, Степен: 20*60 , Леќа, Големина: 26X21.7X13.07mm, Ивица површина, ПММА материјали

YJG-26 Водоотпорен Led Леќа, Степен: 20*60 , Леќа, Големина: 26X21.7X13.07mm, Ивица површина, ПММА материјали

DEN 6000.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Функција :
Водоотпорен Предводена од леќа
Температура : -30 до +90 степени
Мрачно Површина
Агол : 20*60
Леќа дијаметар : 26mm
Прозрачна Dlux 93.%
Материјали : ПММА
Транспарентен боја
Фабриката слика како што е подолу :
================================================================
Ние ќе се обезбеди прво одделение производ, првиот степен на услуга за да ги задоволи клиентите,
вашето задоволство е нашиот најголем извршување.
Ние може да се направи производство според купувачот дизајн, го прават модели или произведуваат LED леќа.
Услуги на клиентите :
1. Сите предмети што се продаваат се со добар квалитет и под строги испитување пред тие да бидат испратени. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот.
2. Доколку ставката што сте ја добиле е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена по нејзиниот прием.
3. Купувачот може да го врати неисправни точка за размена, но мора да се вратат објект во рок од 7 дена по приемот во оригиналниот пакет и во добра условно.
Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму.
4. Клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping направени.
Цел :
Љубезно ве молиме да ни се јавите за да се обезбеди стоката се во парк пред да се одржи редот на линија, многу ви благодариме.
Пад на превозот :
можеме да го прифатиме dropshipping, можете да снабдување вашето клиентот детали адреса и контакт лице ,телефон бр.

Повеќе детали

Број На Модел На:
YJG-26
Обликот:
Aspheric
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
Jarmay
Структура:
Plano-конвексни
Употреба:
Оптички
боја:
Транспарентна
Материјали:
ПММА
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Избор на купувачи