.

.

10pcs/многу 0.33 w мини led светилка E27 сијалица AC220V led светло бело/црвено/сино/зелено/жолта бесплатен превозот

10pcs/многу 0.33 w мини led светилка E27 сијалица AC220V led светло бело/црвено/сино/зелено/жолта бесплатен превозот

DEN 677.00 DEN 720.00

Количина на стоки
Достапно на барање


100% Сосема нов, со ВРВЕН квалитет, лесна за употреба
Побрзо вклучување/исклучување време на одговор
Долг живот време, ниска потрошувачка на енергија и супер светло
Нови LED (Емитуваат Светлина Диоди) технологија ја намалува потрошувачката на енергија од 40% до 80%.
Погоден за канцеларија, изложба или домашна употреба
Алуминиум легура светилка школка обезбеди ефикасен систем за ладење и подобро топлина дисперзија.
LED Type : High Power LED (0.3 W секоја)
LED П'ty : 6 LED
LED боја : бела/red/сино/зелено/жолта
Приклучок тип : E27
Напон : AC220 V
Моќност : 0.3 W
Животниот век : 60,000 часа

Повеќе детали

Емитуваат Боја:
Сина, Зелена, Црвена, Бела, Жолта
Тип На Објект:
LED Светилки
Зрак Агол(°):
180°
LED Чип Бренд:
Epistar
Просечен Живот (часот):
50000
База Тип:
E27
Напон:
220V
сертификација:
CCC,RoHS
боја:
Бела,Жолта,Црвена,Зелена,Сина,Златна
Број на LED Чип:
6 компјутери
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
Led Сијалица Тип:
Меур Топката Сијалица
Обликот:
Топката
димензија:
40mm*60mm
База Тип:
E27
Wattage:
0.33W
SMD количина:
6Pcs
Место на Потекло:
Guangdong, Кина копното
Работа Tempreture:
-20 до 60

Избор на купувачи