.

.

Продажба 50pcs CR2032 Монета Батерија управувана Led String Светлина Свадба Централен вазна оркестарот предводен лозата светла Мини led Партија Светлина

Продажба 50pcs CR2032 Монета Батерија управувана Led String Светлина Свадба Централен вазна оркестарот предводен лозата светла Мини led Партија Светлина

DEN 5232.00

Количина на стоки
Достапно на барање


CR2032 Монета Батерија управувана Микро ПРЕДВОДЕНА од лозата светла/ Мини led string светла/LED бакар string светлина/Мини led самовила светла/батерија управувана мини led светла/мала батерија управувана led светло
20 микро led диоди на две enamelled бакарни жици, сребрена/бакар/златниот/зелена боја avaliable за жица. LED дијаметар е 4 MM.
LED боја : Црвена/Жолто/Портокал/Сино/Зелено/Бела/Топло бела/Розова/Виолетова.
Батерија : 2 парчиња CR2032 Монета батерии.
Трае повеќе од 24 Hours
CR2032 копчето батеријата управувана микро предводена од лозата светлина
Ова е за масовно купување на овие нови Микро LED Светла. Ова е за 50 комплети на НОВО осветлување систем за декорирање-мала батерија пакет-Батерии вклучени-Овие револуционерни самовила светлина насоки имаат 20 мали Порти (со големина на зрно на ориз) на екстра ултра тенок дијаметар на жица. Секоја ПРЕДВОДЕНА изгледа како glimmering вода капки припивам до сјајна сребрена ултра тенка жица. Потребни 2 CR2032 батерии, ви се Доставени, Батерија пак има on/off switch.
4 Инчен Сијалица Проред
7 Инчен Доведе до Батеријата Пакет
Флексибилни Сребрена Жица
Користи 2 x CR2032 Батерии attery Кутија е 1/4" дебела x 15/16" широк x 2" долга и има две CR2032 батерии. Светлата ќе останат осветлена-До 24+ часа.
Многу издржливи и харди - не филамент да се скрши. Толку тенок сите вие видете се на светлата. Лесен за украсување насекаде. Се излади доволно за да се стави на костими, облека, живеат зеленило, poinsettia и сезонски растенија, табела врвот дрвја, итн.

Повеќе детали

Емитуваат Боја:
Сино, Променливи, Зелена, Црвена, Бела, Жолта, Топло Бела, Розова, Виолетова
Употреба:
празник
Напон:
3V
Празник Име:
Божиќ
Осветлување Растојание:
1-5m
сертификација:
CE,RoHS
Број На Модел На:
KS-BLS-001
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
боја:
Јасно
Карактеристики:
LED Батерија Управувана String Светлина
Бренд Име:
KITOSUN
Гаранција:
1 година
Извор На Светлина:
LED Светилки
Повод:
дневна соба
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
Пластични
Должина:
8inch
Тип На Батерија:
CR2032
Глава Број:
20-50 глава
Музика:
Никој
Приклучок Тип:
Никој
Приклучете Го Опашка:
No
LED Светлата количина:
20pcs led светилки
Име:
Батерија Управувана led string светлина
Номинална моќност:
1.6 w
Led боја:
бела/топло бела/red/сино/Зелено/розова/виолетова
Тип На Батерија:
2 парчиња CR2032 Копчето батерии
LED Проред:
10см/4inch
Жица боја:
Бакар или Сребро.
LED Сијалица големина:
3-4mm
сертификација:
CE&ROHS
Примена:
Свадба,Божиќ Партија, Ноќта На Вештерките, Вазна,Дрво...

Избор на купувачи