.

.

Ultrathin Предводена од Поплави Светла 20w 30w 50w 100w AC85-265V Водоотпорен IP66 КОЧАН Место светло Отворено Floodlight Светилка 150W Led Рефлектор

Ultrathin Предводена од Поплави Светла 20w 30w 50w 100w AC85-265V Водоотпорен IP66 КОЧАН Место светло Отворено Floodlight Светилка 150W Led Рефлектор

DEN 497.00 DEN 523.20

Количина на стоки
Достапно на барање


Повеќе детали

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
10w, 20W, 30w, 50w, 100W
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Вниманието
Гаранција:
3
сертификација:
CE,ГШ,CCC
Моќ Толеранција:
2%
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Заврши:
Бранеа Од Нерѓосувачки
Е dimmable:
No
Напон:
110-240V
Број На Модел На:
Надворешниот Ѕид Светилка Градина Проектор
Wattage:
Real Power 20W 30W 50W 100W 150W

Избор на купувачи