.

.

led бензинска пумпа цена одбор Масло станица кат стои LED дигитален цена екран 10 црвена боја, HD дисплеј

led бензинска пумпа цена одбор Масло станица кат стои LED дигитален цена екран 10 црвена боја, HD дисплеј

DEN 36288.00

Количина на стоки
Достапно на барање

led бензинска пумпа цена одбор Масло станица кат стои LED дигитален цена екран 10" црвена боја, HD дисплеј
Спецификации
(1) Наизменични Време и Digita Екранот (2) Достапен во Црвена,Бела,Зелена или Сина LED за (3) двострано или Еден двострано (4) Digita Екранот е да се Конфигурираат во 24 часа (5), ПРЕДВОДЕНА Масло Цена Екран Работна Температура : -40°C~80°C (6) Поголеми Димензии и Порака Одбор Знаци се Достапни (7) Барањето за полу-отворено, отворено (8) Програмабилни од страна на компјутерски предводена од времето на софтверот или на RF
Параметри
Спецификација
Параметри
ES-Digital-10 Инчи
Формат
88 : 88
Димензија (1 страна)
760mm×310mm×55мм
Дигитална големина
250mm×179mm
Агол На Гледање
120°
Потрошувачка На Енергија
35 W
Моќ Напон На Текст
110 V – 240 V
Моќ Излезниот Напон
12 V
Боја
Достапен во Црвена, Килибар, Зелена или Сина, Бела LED
Комуницираат Режим
RF Далечинска Контрола
Додатоци
Сензор За Осветленост
Осветленоста
3500mcd
Нашите Предности :
· 1, Надворешниот рамка е усвојување на ладно валани поцинкуван челик, панел материјал дебелина 2mm;
· 2, Кабинет е ракува со parkerising рѓа-доказ, спреј пластика во лицето на сива боја;
· 3, Радијатор во внатрешноста на кабинетот и водоотпорен структура на задната страна на вратата.
· 4, Може да го прикажува времето, датумот, температура, влажност, гас цена итн.
· 5, Постојат четири нивоа на осветленост на дисплејот може да биде прилагодлива.

Повеќе детали

Тип На Објект:
LED Модули
Висина:
55мм
Ширина:
310mm
Број На Модел На:
10 инчен-1R
Карактеристики:
88
сертификација:
CE
Бренд Име:
Evercollectvision
Должина:
760mm
Напон:
110V,230VAC
Цевка Чип Боја:
Црвена
Број На Модел На:
7 сегмент дигитални 88
Употреба:
Отворено
Систем За Контрола:
rf далечинска контрола
Големина На Дисплеј:
760mmx310mmx55mm
Digtal големина:
250mmx179mm
Напон:
12V
is_customized:
Yes

Избор на купувачи