.

.

2 парчиња Алуминиумски Профил DC12V IR сензор кабинет цврсти лента LED Лента Светлина 5730 LED Тешко Цврсти Лента Светлина Кабинет Светилка

2 парчиња Алуминиумски Профил DC12V IR сензор кабинет цврсти лента LED Лента Светлина 5730 LED Тешко Цврсти Лента Светлина Кабинет Светилка

DEN 844.00 DEN 1055.52

Количина на стоки
Достапно на барање


Пакет се вклучени : (12 V IR сензор 5630 0.5 M +U профил+маска +крајот капи+една страна женски конектор+2 парчиња клипови) *2pc
Човековите Инфраред Сензор за Светло 5630 Тешко Цврсти LED Лента Бар Светлина кујна светлина кабинет цврсти лента бран рака за контрола на исклучување
(IR-ови,само бран рака за контрола на&исклучување,не треба допир )
1.Јасно или млечниот маска? . Ве молиме оставете масажа,инаку ние ќе испрати млечниот капак.
2.ако ви е потребен полнач,ве молиме кликнете подолу за да го купат;
3.сензор работи самостојно,ако сакате поврзете,треба во paralle.треба DC splitter кликнете подолу за да ја купи
4.Ако треба 5 V USB сензор лента ве молиме кликнете подолу за да ја купи
Најжешките предмети
Спецификација за производ
Бренд
IKSLED
Модел
5630 LED лента светлина
Боја
бела боја 6000~6500,топло бела 2700~3500k,ладно бела 9000~11000k , / Red/ Сино/ Зелена боја.
прозрачна Агол
astigmatismus прозрачна
Работа Напон
DC 12 V
Моќност
16~18w / метри ( 72 монистра )
вклучување/исклучување на бран рака
Монистра Количина
72 монистра / метри,36 монистра / половина метри
Димензија
12 * 500 * 1.0 мм тежина : 0.08 kg
карактеристики
висока осветленост на слаба светлина пад долг животен век
Гаранција
24 месеци
Најдобра продажба на производи
Допрете лента IR лента ПИР лента 5 V USB лента
WS2811 led лента Ws2812 лента 1903 година во дресот на 5 V 12 V лента контролер
двојна боја лента V тип лента Изградена-во Тенка лента У лента
5050 RGB лента во жолта боја расте во дресот на Црвена/сина расте лента водоотпорен лента
12 V DC адаптер за напојување splitter Клип крајот капа
Плаќање :
ако имате било какви проблеми на плаќањето,ве молиме контактирајте со нас!
Ако треба да купат повеќе добра, но цената не е многу евтини, или не се најде во
нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас!
Испорака :
1.

Повеќе детали

Емитуваат Боја:
Сина, Зелена, Црвена, Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Бар Светла
Извор На Енергија:
DC
Гаранција:
24 месеци
сертификација:
FCC,RoHS,CCC
Тело Материјал:
Алуминиум
Број На Модел На:
led лента
Бренд Име:
IKSLED
Е dimmable:
No
Напон:
12V
Карактеристики:
ir сензор
Ширина:
1.78cm
Должина:
50cm
Употреба:
Индустриски
Употреба:
Затворен Осветлување
База Тип:
led лента
Wattage:
16~18w/m
ir сензор:
бран рака потоа,повторно тогаш off
рака во близина на газа:
0~10cm
Wattage:
16~18w/m
Работен напон:
12v
топло бела:
2700~3500k
Бела:
6000~6500k
Ладно Бела:
9000~11000k
SMD:
висока светла 5630
користат за:
кабинет,кујна,schoolroom,градите ект
Гаранција:
24 часа

Избор на купувачи