.

.

15 Кина ОЕМ Висока Дефиниција Фабрика Електронски ПОС Систем Сите-во-едно екран осетлив на допир Еп ПОС Машина Црна Боја

15 Кина ОЕМ Висока Дефиниција Фабрика Електронски ПОС Систем Сите-во-едно екран осетлив на допир Еп ПОС Машина Црна Боја

DEN 13589.00 DEN 14304.00

Количина на стоки
Достапно на барање


15" Кина ОЕМ Висока Дефиниција Фабрика Електронски ПОС Систем Сите-во-едно екран осетлив на допир Еп ПОС Машина Црна Боја
СОВЕТ : Оваа цена не се вклучени клиентите се прикаже и читач на картички, ако е потребно треба да плаќаат екстра клиент екранот 41 читач на картички 20 американски ДОЛАРИ.pls известување ви благодариме!
СОВЕТ Pls забележите оваа политика, пред да го поставите цел благодарение Ние производство на допир ПОС терминал & touch monitor.Како професионален ПОС хардвер решение производител и снабдувач, нашите производи се движат од allone допир ПОС терминал, touch monitor, термички приемот печатач, бар-код скенерот, бар код етикета печатач, парични фиока и магнетна картичка читач на многу ПОС потрошни предмети, како што се етикета, магнетна картичка и термална хартија и лента итн. 1.Сите Prodcuts Не Вклучени На Софтвер. 2.Откако ќе ја прими стоката pls се потврди цел.исто така, доколку стоката се оштети pls одбива да го потпише и прими.потоа да се јавите на испорача канцеларија за да се справи со. 3.ако вашата земја има ограничена на увозни давачки.pls дозволете ни да знам колку прогласи вредност треба да пишуваме.ако не и ние ќе напишам по случаен избор. 4.Некое време некои превозот метод како DHL/ФЕД ОДНОСНО не може да се превозот пристигнување на некои дестинација како руски,нејзините само може да се испратени од страна на EMS или другите,ако вие не може да го прифати нејзиното подобро контактирајте со нас пред да го поставите цел,или ние ќе испратени од страна на случаен избор.

Повеќе детали

Бренд Име:
ComPOSxb
Почетен Датум:
До 2015
Сооднос На Контрастот:
500
Време На Одговор:
8ms
Функција:
USB Порта,на Екранот на Допир
Панел Тип:
TFT
Големина На Екранот:
15
Вградениот Звучник:
No
Вертикален Агол На Гледање:
170°
Екран Тип:
LCD
Хоризонтална Агол На Гледање:
160°
Примена:
Десктоп
Приказ На Односот На:
4
Резолуција:
1024 x 768
Интерфејс Тип:
USB
Црна и Бела Време на Одговор:
8 ms
Производи Статус:
Акции
Осветленоста:
350cd/m
Број На Модел На:
pos1618
Пиксели Теренот:
0.276 mm
Големина:
15 inch TFT LCD Touch Screen Monitor
ПРОЦЕСОРОТ:
Интер 1037U двојна core1.8G
Капацитетот На Меморијата:
2 GB
Хард Диск Капацитет:
SSD 32 GB

Избор на купувачи