.

.

6.5 инчен LCD Панел LQ065T9BR51 640 RGB*480 VGA една година гаранција

6.5 инчен LCD Панел LQ065T9BR51 640 RGB*480 VGA една година гаранција

DEN 4968.00 DEN 5520.00

Количина на стоки
Достапно на барање


LCD е кршливи предмети. За кревка стока купувачи мора да се обрне внимание за да кога ќе приемот на стоката.
Кога приемот на изразат парцели, не брзаат да се регистрирате , не заборавајте да се отвори парцела и внимателно проверете дали стоките се оштетени или исчезнати пред курир, ако се оштетени , ве молиме да одбие да го потпише веднаш, враќање на пратката. Најдобар начин е кога тоа се наоѓа оштетена стока pls контактирајте со нас веднаш. Ние сме одговорни да се тврди со курир . По потпишувањето, тоа значи дека стоките се во добра состојба, бројот е точен. По потпишувањето, било какви проблеми ќе не припаѓаат на нас. 6.5 инчен LCD Панел LQ065 T9 BR51 640 RGB*480 VGA една година гаранција
Фото Детали
Опис На Производот
Панел Модел LQ065 T9 BR51 Панел Тип TFT-LCD Панел Панел Големина 6.5 инчи со Резолуција 640(RGB)*480(VGA) Display Mode TN, Нормално Бела, Transmissive Површината Отсјај (Haze 0%), Тешко слој (3 H) Осветленоста 500 cd/m2 (Typ.) Контраст Размер 300 : 1 (Мин.) (Transmissive) Дисплеј 262 K Бои(6-bit), како Одговор Rime 4 (Typ.)(Tr+Td) (ms) Агол на Гледање 85/85/75/85 (Мин.)(CR≥10) (L/R/U/D) Фрекфенција 60 Hz Светилка Тип CCFL Сигнал Интерфејс Паралелно RGB (1ch,6-битни), Влезен Напон 5.0 V (Typ.)(VDD) Ro HS ДА
За Нас :
Плаќање
1)Кредитна картичка, банкарски трансфер , western union , T/T,се прифатени.
2)пари ќе бидат директно испратени до Aliexpress сметка по вашата исплата . откако ќе се потврди дека сте примени предмети на Aliexpress.

Повеќе детали

Тип:
TFT
Број На Модел На:
LQ065T9BR51
Панел Модел:
LQ065T9BR51
Панел Тип:
TFT-LCD Панел
Панел Големина:
6.5 инчи
Резолуција:
640 (RGB)*480(VGA)
Display mode:
TN, Нормално Бела, Transmissive
Осветленоста:
500 cd/m2 (Typ.)
Сооднос На Контрастот:
300
Тип На Светилка:
CCFL
Сигнал Интерфејс:
Паралелно RGB(1ch,6-bit)

Избор на купувачи