.

.

6 инчен LCD Панел LQ6BN01 320 RGB*240 QVGA Оригинални А+ Оценка 6 месеци гаранција

6 инчен LCD Панел LQ6BN01 320 RGB*240 QVGA Оригинални А+ Оценка 6 месеци гаранција

DEN 4752.00 DEN 5280.00

Количина на стоки
Достапно на барање


LCD е кршливи предмети. За кревка стока купувачи мора да се обрне внимание за да кога ќе приемот на стоката.
Кога приемот на изразат парцели, не брзаат да се регистрирате , не заборавајте да се отвори парцела и внимателно проверете дали стоките се оштетени или исчезнати пред курир, ако се оштетени , ве молиме да одбие да го потпише веднаш, враќање на пратката. Најдобар начин е кога тоа се наоѓа оштетена стока pls контактирајте со нас веднаш. Ние сме одговорни да се тврди со курир . По потпишувањето, тоа значи дека стоките се во добра состојба, бројот е точен. По потпишувањето, било какви проблеми ќе не припаѓаат на нас. 6 инчен LCD Панел LQ6 BN01 320 RGB*240 QVGA Оригинални А+ Оценка 6 месеци гаранција
Фото Детали
Опис На Производот
Панел Модел LQ6 BN01 Панел Тип TFT-LCD Панел Панел Големина 6 инчи со Резолуција 320(RGB)*240(QVGA) Display Mode TN, Нормално Бела, Transmissive Површината Отсјај (Haze 0%), Тешко слој (3 H) Осветленоста 350 cd/m2 (Typ.) Контраст Сооднос 60 : 1 (Мин.) (Transmissive) Дисплеј 262 K Бои(6-bit), како Одговор Rime 30/50 на (Typ.)(Tr+Td) (ms) Агол на Гледање 65/65/65/40 (Мин.)(CR≥10) (L/R/U/D) Фрекфенција 60 Hz Светилка Тип CCFL Сигнал Интерфејс Паралелно RGB (1ch,6-битни), Влезен Напон 3.3 V (Typ.)(VCC) Ro HS ДА
За Нас :
Плаќање
1)Кредитна картичка, банкарски трансфер , western union , T/T,се прифатени.
2)пари ќе бидат директно испратени до Aliexpress сметка по вашата исплата . откако ќе се потврди дека сте примени предмети на Aliexpress.

Повеќе детали

Бренд Име:
MaiTongDa
Број На Модел На:
LQ6BN01
Тип:
TFT
Панел Модел:
LQ6BN01
Панел Тип:
TFT-LCD Панел
Панел Големина:
6 инчи
Резолуција:
320 (RGB)*240 (QVGA)
Display mode:
TN, Нормално Бела, Transmissive
Осветленоста:
350 cd/m2 (Typ.)
Сооднос На Контрастот:
60
Тип На Светилка:
CCFL
Сигнал Интерфејс:
Паралелно RGB (1ch,6-bit)

Избор на купувачи