.

.

8.4 инчен LCD Дисплеј AA084VC05 640 rgb*480 vga оригинални одделение една година гаранција

8.4 инчен LCD Дисплеј AA084VC05 640 rgb*480 vga оригинални одделение една година гаранција

DEN 3024.00 DEN 3360.00

Количина на стоки
Достапно на барање

8.4 инчен LCD Дисплеј AA084 VC05 640 rgb*480 vga оригинални одделение една година гаранција
Фото Детали
Опис На Производот
Панел Бренд 0 Панел Модел AA084 VC05 Панел Тип a-Si TFT-LCDPanel Панел Големина 8.4 инчи со Резолуција 640(RGB)×480 (VGA) Display Mode TN, Нормално Бела, Transmissive Површината Отсјај (Haze 0%), Тешко слој (3 H) Осветленоста 480 cd/m2 (Typ.) Контраст Размер 500 : 1 (Мин.) (Transmissive) Дисплеј 262 K Бои (6-bit), како Одговор Rime 6/19 на (Typ.)(Tr+Td) (ms) Агол на Гледање 65/65/50/60 (Мин.)(CR≥10) (L/R/U/D) Фрекфенција 60 Hz Светилка Тип CCFL Сигнал Интерфејс CMOS (1 ch, 6-битни), Влезен Напон 3.3 V (Typ.) Ro HS ДА
За Нас :
Плаќање
1)Кредитна картичка, банкарски трансфер , western union , T/T,се прифатени.
2)пари ќе бидат директно испратени до Aliexpress сметка по вашата исплата . откако ќе се потврди дека сте примени предмети на Aliexpress. Aliexpress центар за пораки ќе се праќаат на вашиот плаќање на нашата сметка .
3) Ако било каков проблем на плаќање,можете да контактирате со нас.
Испорака
1)превозот во Светот. Секоја испорака начин сакате да се избере,ве молиме контактирајте со нас.
2) Точка ќе биде предаден во рок од 1-3 дневна по потврди целосна исплата. Ве молиме да не информирате на цена сакате да се одбележи на фактурата.
3)ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно и испорака од Експрес можете да изберете. Твоето полно име, се препорачува,особено руската купувачи.
4) Ние не сме одговорни за дополнителни даноци или царина.

Повеќе детали

Број На Модел На:
AA084VC05
Тип:
TFT
Панел Модел:
AA084VC05
Панел Тип:
a-Si TFT-LCDPanel
Панел Големина:
8.4 инчен
Резолуција:
640 (RGB)*480 (VGA)
Display mode:
TN, Нормално Бела, Transmissive
Осветленоста:
480 cd/m2 (Typ.)
Сооднос На Контрастот:
500
Тип На Светилка:
CCFL

Избор на купувачи