.

.

Оригиналниот А+ Одделение 13.3 инчен LCD Панел LP133WX3-TLA6 LP133WX3 TLA6 1280 RGB*800 WXGA 6 месеци гаранција

Оригиналниот А+ Одделение 13.3 инчен LCD Панел LP133WX3-TLA6 LP133WX3 TLA6 1280 RGB*800 WXGA 6 месеци гаранција

DEN 3888.00 DEN 4320.00

Количина на стоки
Достапно на барање


LCD е кршливи предмети. За кревка стока купувачи мора да се обрне внимание за да кога ќе приемот на стоката.
Кога приемот на изразат парцели, не брзаат да се регистрирате , не заборавајте да се отвори парцела и внимателно проверете дали стоките се оштетени или исчезнати пред курир, ако се оштетени , ве молиме да одбие да го потпише веднаш, враќање на пратката. Најдобар начин е кога тоа се наоѓа оштетена стока pls контактирајте со нас веднаш. Ние сме одговорни да се тврди со курир . По потпишувањето, тоа значи дека стоките се во добра состојба, бројот е точен. По потпишувањето, било какви проблеми ќе не припаѓаат на нас.
Оригиналниот А+ Одделение 13.3 инчен LCD Панел LP133 WX3-TLA6 LP133 WX3 TLA6 1280 RGB*800 WXGA 6 месеци гаранција
Фото Детали
Опис На Производот
Панел Бренд Л. Г Панел Модел LP133 WX3-TLA6 Панел Тип a-Si TFT-LCDPanel Панел Големина 13.3 инчен Резолуција 1280(RGB)×800(WXGA) Display Mode TN, Нормално Бела, Transmissive Површината Отсјај (Haze 0%), Тешко слој (3 H) Осветленоста 330cd/m2 (Typ.) Контраст Размер 600 : 1 (Мин.) (Transmissive) Дисплеј 262 K Бои (6-bit), како Одговор Rime 16(Typ.)(Tr+Td) (ms) Агол на Гледање 70/70/60/60(Мин.)(CR≥10) (L/R/U/D) Фрекфенција 60 Hz Светилка Тип WLED Сигнал Интерфејс LVDS(1ch,6-битни), Влезен Напон 3.3 V (Typ.) Ro HS ДА
За Нас :
Плаќање
1)Кредитна картичка, банкарски трансфер , western union , T/T,се прифатени.
2)пари ќе бидат директно испратени до Aliexpress сметка по вашата исплата . откако ќе се потврди дека сте примени предмети на Aliexpress.

Повеќе детали

Број На Модел На:
LP133WX3-TLA6
Тип:
TFT
Панел Модел:
LP133WX3-TLA6
Панел Тип:
a-Si TFT-LCD Панел
Панел Големина:
13.3 инчен
Резолуција:
1280 (RGB)*800 (WXGA)
Display mode:
TN, Нормално Бела, Transmissive
Осветленоста:
330 cd/m2 (Typ.)
Сооднос На Контрастот:
600
Тип На Светилка:
WLED

Избор на купувачи