.

.

Оригиналниот А+ Одделение 7.2 инчен LCD Панел LM64P101 640*480 VGA 6 месеци гаранција

Оригиналниот А+ Одделение 7.2 инчен LCD Панел LM64P101 640*480 VGA 6 месеци гаранција

DEN 6912.00 DEN 7680.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Оригиналниот А+ Одделение 7.2 инчен LCD Панел LM64 P101 640*480 VGA 6 месеци гаранција
Фото Детали
Опис на производот Панел Модел LM64 P101 Панел Тип FSTN-LCD Панел Големина 7.2 инчи со Резолуција 640×480(VGA) Display Mode TN, Нормално Бела, Transmissive Површината Отсјај (Haze 0%), Тешко слој (3 H) brightness (Осветленост на 70 cd/m2 (Typ.) Контраст Размер 18 : 1 (Мин.) (Transmissive) Дисплеј Бои monochromatic Одговор Rime 200/150 на (Typ.)(Tr+Td) (ms) Агол на Гледање 25/25/20/10 (Мин.)(CR≥10) (L/R/U/D) Фрекфенција 60 Hz Светилка Тип CCFL Сигнал Интерфејс Паралелно RGB( 4-битни), Влезен Напон 3.3 V (Typ.)(VDD) Ro HS ДА
За Нас :
Плаќање
1)Кредитна картичка, банкарски трансфер , western union , T/T,се прифатени.
2)пари ќе бидат директно испратени до Aliexpress сметка по вашата исплата . откако ќе се потврди дека сте примени предмети на Aliexpress. Aliexpress центар за пораки ќе се праќаат на вашиот плаќање на нашата сметка .
3) Ако било каков проблем на плаќање,можете да контактирате со нас.
Испорака
1)превозот во Светот. Секоја испорака начин сакате да се избере,ве молиме контактирајте со нас.
2) Точка ќе биде предаден во рок од 1-3 дневна по потврди целосна исплата. Ве молиме да не информирате на цена сакате да се одбележи на фактурата.
3)ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно и испорака од Експрес можете да изберете. Твоето полно име, се препорачува,особено руската купувачи.
4) Ние не сме одговорни за дополнителни даноци или царина.

Повеќе детали

Тип:
FSTN/CSTN
Број На Модел На:
lm64p101
Панел Модел:
lm64p101
Панел Тип:
FSTN-LCD
Панел Големина:
7.2 инчен
Резолуција:
640*480(VGA)
Display mode:
TN, Нормално Бела, Transmissive
Осветленоста:
70 cd/m2 (Typ.)
Сооднос На Контрастот:
18
Тип На Светилка:
CCFL
Сигнал Интерфејс:
Паралелно RGB( 4-битни)

Избор на купувачи