.

.

14.1 инчен LCD Панел LTN141AT16-002 1280 RGB*800 WXGA Оригинални А+ Оценка 6 месеци гаранција

14.1 инчен LCD Панел LTN141AT16-002 1280 RGB*800 WXGA Оригинални А+ Оценка 6 месеци гаранција

DEN 4320.00 DEN 4800.00

Количина на стоки
Достапно на барање


LCD е кршливи предмети. За кревка стока купувачи мора да се обрне внимание за да кога ќе приемот на стоката.
Кога приемот на изразат парцели, не брзаат да се регистрирате , не заборавајте да се отвори парцела и внимателно проверете дали стоките се оштетени или исчезнати пред курир, ако се оштетени , ве молиме да одбие да го потпише веднаш, враќање на пратката. Најдобар начин е кога тоа се наоѓа оштетена стока pls контактирајте со нас веднаш. Ние сме одговорни да се тврди со курир . По потпишувањето, тоа значи дека стоките се во добра состојба, бројот е точен. По потпишувањето, било какви проблеми ќе не припаѓаат на нас. 14.1 инчен LCD Панел LTN141 AT16-002 1280 RGB*800 WXGA Оригинални А+ Оценка 6 месеци гаранција
Фото Детали
Опис На Производот
Панел Бренд Панел Модел LTN141 AT16-002 Панел Тип a-Si TFT-LCDPanel Панел Големина 14.1 инчи Резолуција 12800(RGB)×800(WXGA) Display Mode TN, Нормално Бела, Transmissive Површината Отсјај (Haze 0%), Тешко слој (3 H) Осветленоста 220 cd/m2 (Typ.) Контраст Размер 400 : 1 (Мин.) (Transmissive) Дисплеј 262 K Бои (6-bit), како Одговор Rime 16(Typ.)(Tr+Td) (ms) Агол на Гледање 40/40/15/30(Мин.)(CR≥10) (L/R/U/D) Фрекфенција 60 Hz Светилка Тип WLED Сигнал Интерфејс e DP(1 Лејн) Влезен Напон 3.3 V (Typ.) Ro HS ДА
За Нас :
Плаќање
1)Кредитна картичка, банкарски трансфер , western union , T/T,се прифатени.
2)пари ќе бидат директно испратени до Aliexpress сметка по вашата исплата . откако ќе се потврди дека сте примени предмети на Aliexpress.

Повеќе детали

Бренд Име:
MaiTongDa
Број На Модел На:
LTN141AT16-002
Тип:
TFT
Панел Модел:
LTN141AT16-002
Панел Тип:
a-Si TFT-LCD Панел
Панел Големина:
14.1 инчен
Резолуција:
1280 (RGB)*800 (WXGA)
Display mode:
TN, Нормално Бела, Transmissive
Осветленоста:
220 cd/m2 (Typ.)
Сооднос На Контрастот:
400
Тип На Светилка:
WLED

Избор на купувачи