.

.

Оригиналниот 17 инчен LCD Панел LTN170BT06-G01 LTN170BT06 G01 1440 RGB*900 WXGA 12 месеци гаранција

Оригиналниот 17 инчен LCD Панел LTN170BT06-G01 LTN170BT06 G01 1440 RGB*900 WXGA 12 месеци гаранција

DEN 6912.00 DEN 7680.00

Количина на стоки
Достапно на барање


LCD е кршливи предмети. За кревка стока купувачи мора да се обрне внимание за да кога ќе приемот на стоката.
Кога приемот на изразат парцели, не брзаат да се регистрирате , не заборавајте да се отвори парцела и внимателно проверете дали стоките се оштетени или исчезнати пред курир, ако се оштетени , ве молиме да одбие да го потпише веднаш, враќање на пратката. Најдобар начин е кога тоа се наоѓа оштетена стока pls контактирајте со нас веднаш. Ние сме одговорни да се тврди со курир . По потпишувањето, тоа значи дека стоките се во добра состојба, бројот е точен. По потпишувањето, било какви проблеми ќе не припаѓаат на нас.
Оригиналниот 17 инчен LCD Панел LTN170 BT06-G01 LTN170 BT06 G01 1440 RGB*900 WXGA 12 месеци гаранција Фото Детали
Опис На Производот
Панел Бренд 0 Панел Модел LTN170 BT06-G01 Панел Тип a-Si TFT-LCDPanel Панел Големина од 17 инчи со Резолуција 1440(RGB)×900(WXGA+) Display Mode TN, Нормално Бела, Transmissive Површината Отсјај (Haze 0%), Тешко слој (3 H) brightness (Осветленост 200 cd/m2 (Typ.) Контраст Размер 500 : 1 (Мин.) (Transmissive) Дисплеј 262 K Бои (6-bit), како Одговор Rime 8(Typ.)(Tr+Td) (ms) Агол на Гледање 45/45/15/35(Мин.)(CR≥10) (L/R/U/D) Фрекфенција 60 Hz Светилка Тип WLED Сигнал Интерфејс LVDS ("2ch,6-битни), Влезен Напон 3.3 V (Typ.) Ro HS ДА
За Нас :
Плаќање
1)Кредитна картичка, банкарски трансфер , western union , T/T,се прифатени.
2)пари ќе бидат директно испратени до Aliexpress сметка по вашата исплата . откако ќе се потврди дека сте примени предмети на Aliexpress.

Повеќе детали

Број На Модел На:
LTN170BT06-G01
Тип:
TFT
Панел Модел:
LTN170BT06-G01
Панел Тип:
a-Si TFT-LCD Панел
Панел Големина:
17 инчи
Резолуција:
1440 (RGB)*900 (WXGA+)
Display mode:
TN, Нормално Бела, Transmissive
Осветленоста:
200 cd/m2 (Typ.)
Сооднос На Контрастот:
500
Тип На Светилка:
WLED

Избор на купувачи