.

.

8.4 инчен LCD Дисплеј AA084VC03 640 rgb*480 vga Оригинални А+ Оценка 6 месеци гаранција

8.4 инчен LCD Дисплеј AA084VC03 640 rgb*480 vga Оригинални А+ Оценка 6 месеци гаранција

DEN 4320.00 DEN 4800.00

Количина на стоки
Достапно на барање


LCD е кршливи предмети. За кревка стока купувачи мора да се обрне внимание за да кога ќе приемот на стоката.
Кога приемот на изразат парцели, не брзаат да се регистрирате , не заборавајте да се отвори парцела и внимателно проверете дали стоките се оштетени или исчезнати пред курир, ако се оштетени , ве молиме да одбие да го потпише веднаш, враќање на пратката. Најдобар начин е кога тоа се наоѓа оштетена стока pls контактирајте со нас веднаш. Ние сме одговорни да се тврди со курир . По потпишувањето, тоа значи дека стоките се во добра состојба, бројот е точен. По потпишувањето, било какви проблеми ќе не припаѓаат на нас. 8.4 инчен LCD Дисплеј AA084 VC03 640 rgb*480 vga Оригинални А+ Оценка 6 месеци гаранција
За AA084 VC03 Фото Детали
За AA084 VC03 Опис на Производот
Панел Бренд Панел Модел AA084 VC03 Панел Тип a-Si TFT-LCDPanel Панел Големина 8.4 инчи со Резолуција 640(RGB)×480 (VGA) Display Mode TN, Нормално Бела, Transmissive Површината Отсјај (Haze 0%), Тешко слој (3 H) Осветленоста 450 cd/m2 (Typ.) Контраст Размер 450 : 1 (Мин.) (Transmissive) Дисплеј 262 K Бои (6-bit), како Одговор Rime 8/27 на (Typ.)(Tr+Td) (ms) Агол на Гледање 65/65/50/60 (Мин.)(CR≥10) (L/R/U/D) Фрекфенција 60 Hz Светилка Тип CCFL Сигнал Интерфејс CMOS (1 ch, 6-битни), Влезен Напон 3.3 V (Typ.) Ro HS ДА
За Нас :
Плаќање :
1)Кредитна картичка, банкарски трансфер , western union , T/T,се прифатени.
2)пари ќе бидат директно испратени до Aliexpress сметка по вашата исплата . откако ќе се потврди дека сте примени предмети на Aliexpress.

Повеќе детали

Бренд Име:
MaiTongDa
is_customized:
Yes
Тип:
TFT
Број На Модел На:
AA084VC03
Панел Модел:
AA084VC03
Панел Тип:
a-Si TFT-LCDPanel
Панел Големина:
8.4 инчен
Резолуција:
640 (RGB)*480 (VGA)
Display mode:
TN, Нормално Бела, Transmissive
Осветленоста:
450 cd/m2 (Typ.)
Сооднос На Контрастот:
450
Тип На Светилка:
2 CCFL
Сигнал Интерфејс:
CMOS (1 ch, 6-bit)

Избор на купувачи